(044) 49 44 000

(067) 236 28 63 Экстренная связь

Видерштраль logo

(044) 49 44 000

(067) 236 28 63 Экстренная связь

Тур «Два моря»

 Тур «Два моря»
Тривалість туру: 7 ночей / 8 днів
переліт а/к Sky Up
гарантовані заїзди:

05.09.2021 1 в DBL/BB від  12 225 грн
19.09.2021  1 в DBL/BB від  14 898 грн

Програма туру:

ДЕНЬ 1. Приліт до Тирани. Трансфер в м Дуррес.
Заселення в готель. Відпочинок.

Дуррес є другим за величиною містом Албанії і головним портом країни. Три тисячі років тому місто, засновано  на березі Адріатичного моря як грецька колонія, носило ім’я Епідамнус, пізніше, перейшовши під владу могутнього Риму, отримало назу Дурраціум. У всі часи Дуррес  був важливим портовим і торговим центром на Балканах. До наших днів в Дурресі збереглися руїни і римських часів; античний амфітеатр (найбільший в Західних Балканах), на території якого знайдено ранньохристиянський склеп з унікальною настінною мозаїкою; руїни візантійської і венеціанської фортець.

ДЕНЬ 2. Сніданок в готелі. Виїзд на екскурсію до старовинного міста Круя.

Ви побуваєте в старовинному місті Круя, історія якого тісно пов’язана з ім’ям Національного Героя Албанії — Джерджа Кастриоти (Скандербега). Відвідаєте етнографічний музей і прогуляєтеся по старовинній торговій вулиці, де знайдете безліч різноманітних сувенірів.

 Повернення в готель. Відпочинок.

 ДЕНЬ 3-4. Сніданок в готелі. Відпочинок.
За бажанням факультативні екскурсії:

  • Місто Дуррес і дегустація місцевого кон”яку на заводі «Скандербег»

 В ході екскурсії Ви не поспішаючи пройдетеся по вулицях найдавнішого міста Албанії — Дурреса, який багатий пам’ятками. Серед них: Венеціанська вежа, амфітеатр, який є одним з найбільших пам’ятників античного періоду в Албанії і Балканському регіоні, набережна «Волга», римські терми та багато іншого.

Після захоплюючої екскурсії на Вас чекає дегустація знаменитого албанського коньяку «Скандербег» на коньячному заводі Дурреса.

 Ватість  20 євро / 25 доларів

  • Екскурсія в столицю Албанії Тирану, Національний парк Дайті і шопінг в одному з великих торгових центрів міста.

 Тирана розташована в прекрасному місці: з одного боку її оздоблює гора Дайті з іншого — прибережна рівнина. Згадки про Тирану, як про місто відносяться до 1614 році, коли турки в честь перемоги над Персією вирішили заснувати тут місто, а столицею Албанії Тірана була проголошена тільки в 1920 році.

На протязі екскурсії Вас чекає підйом по сучасній канатній дорозі на гору Дайті, а після екскурсії зможете відвідати один з торгових центрів Тирани і зробити покупки.

 Вартість  40 євро / 45 доларів

  • Екскурсія в 2400-літнє місто-музей Берат з дегустацією на виноробні Чобо.

 2400-літнє місто-музей Берат увійшов до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Воно розташовано на березі річки Осумі біля підніжжя гори Томорі,  в 130 км від столиці Албанії Тірани. Званий також «містом тисячі вікон», Берат зберіг два старовинних кварталу: Мангалем і Гориця. Вони являють собою приклад класичного османського міста, частину якого займає фортеця. У фортеці ви можете побачити візантійські церкви з унікальними настінними розписами, цінними іконами. У Соборі Діви Марії розташувався Національний Іконографічний музей, де зібрана колекція робіт відомого іконописця Онуфрія.

У Бераті, як і в багатьох містах Албанії, православні храми сусідять з мечетями. Одна з найвідоміших — Королівська мечеть заслуговує на особливу увагу і датується XV століттям.

На знаменитій виноробні Чобо Вас чекає дегустація албанських вин і раки.

Вартість   50 євро / 55 доларів

  • Екскурсія в Македонію

Багато хто називає Охрід найпрекраснішим містом Македонії. Протягом декількох століть він був столицею стародавнього Македонського держави. Його історія налічує більше 2500 років. Щоб оглянути всі його пам’ятки, не вистачить і тижня. Самою ж головною визначною пам’яткою міста вважається Охридское озеро, зване Перлиною Македонії. Пам’ятник природи — Охридське озеро відноситься як до албанської території, так і до македонської. Охридське озеро  найблибше  найдавніше  озером на Балканах. Також Вас чекає відвідування Церкви Святого Наума.

Вартість   60 євро / 65 доларів

  • Екскурсія на озеро Коман

 Подорож на човні проходить між 1000-1500  метровими горамитаі через серію глибоких, красивих, з’єднаних між собою озер, а дикі дивовижні пейзажі нагадують норвезькі фіорди. Це унікальне місце заворожує і не залишить байдужим жодного мандрівника!

Вартість  65 євро / 70 доларів 

ДЕНЬ 5. Сніданок в готелі. Виселення.
Переїзд в м. Саранда з оглядовою екскурсією по Албанській Рів’єрі.
По дорозі — оглядова екскурсія в місті з’єднання двох частин Середземного моря — Влёре!
Приїзд в Саранді. Поселення в готель. Відпочинок.

Саранда — «південні ворота Албанії», розташована на південному заході країни в 285 кілометрах від столиці Тирани. Історія міста Саранда сягає в далеке минуле. Вперше він згадується в письмових джерелах в II столітті до н.е. як Ончесмус. У IV столітті н.е. навколо міста були зведені кріпосні стіни і замок для захисту від ворогів. Руїни цих споруд до цих пір збереглися.
Сучасне ім’я міста походить від назви монастиря візантійського періоду. На грецькій мові він називався «Agios Saranda», що означало «40 святих. Руїни цього монастиря теж можна побачити в Саранді зараз.
В околицях міста туристи можуть відвідати також фортецю XV століття, зведену в роки війни Сулеймана паші проти Корфу.

Вльора розташована в південно-західній частині Албанії, в 147 км. від Тирани, на морському узбережжі, в мальовничому районі, оточеному горами, в тому місці, де зустрічаються два моря: Адріатичне і Іонічне.  Це — один з найкрасивіших міст Албанії, її називають перлиною двох морів.
Поруч знаходяться півострів Карабурун і острів Сазан, які протягом століть мали важливе стратегічне значення для захисту міста від ворогів.
Туристи, які приїжджають до Влерий, мають можливість вибрати на якому пляжі вони хотіли б відпочивати: піщаному на Адріатичному морі або галечному на Іонічному.
Саме під Влерий 28 листопада 1912 року було проголошено незалежність і піднято національний прапор Албанії. Албанія звільнилася від півтисячолітнього панування Туреччини. Влера була першою столицею незалежної держави.

ДЕНЬ 6-7. Сніданок в готелі. Відпочинок.
Факультативні екскурсії за бажанням:

  • джип сафарі

Захоплююча подорож на джипах Land Rover по бездоріжжю перевалу Ллогара з відвідуванням фортець Лекурс і «Порто Палермо», відпочинком на красивому пляжі, обідом в місцевому національному ресторанчику. У програму також входить відвідування кам’яної села Чепара і монастиря Св.Георгія в Дьома.

 Вартість 60 євро / 65 доларів

  • Екскурсія в античне місто Бутринт і фортеця Лекурс

 Ви побуваєте в унікальному місці, занесеному до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, дізнаєтеся про першому поселенні на цій древній землі, яке, за переказами, було засновано троянцями, що бігли з зруйнованої Трої.
Не пропустіть можливість пройти по вулицях стародавнього міста, побачити на власні очі римські терми, античний театр, храм бога Асклепія, і багато, багато іншого! Також відвідування фортеці Лікурс, з якої відкриваються чудові види на Саранді і Бутринт.

 Вартість 35 євро / 40 доларів

  • Екскурсія в «срібне місто» Джірокастру і унікальне природне джерело «Блакитне око».

На протязі екскурсії Ви познайомитеся з фортецею міста, прогуляєтеся по вулицях Джірокастри, яке зберло архітектурний стиль типового міста Оттоманської імперії 17-19 ст. У 2005 році історична частина міста Джірокастра була внесена до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Потім Ви підете до джерела «Блакитне око», що отримало назву за дивовижний яскраво-бірюзовий колір води.

 Вартість 40 євро / 45 доларів

  • Екскурсія в м. Пермет з дегустацією вин та відпочинок на термальних водах Беньяна.

Ви відвідаєте Пермет — місто з символічним каменем-скелею, що нагадує про національного героя, побачите старовинну церкву Св. Параскеви. Після цього — відпочинок на термальних джерелах, в 14 км від міста, в оточенні мальовничих пейзажів, які лікують захворювання шлунка, шкіри, ревматизм.
Термальні води знаходяться на відкритому повітрі, для їх відвідування з собою необхідно мати купальні приналежності.
На цій екскурсії Ви зможете одночасно і оздоровитися, і помилуватися чудовими краєвидами каньйонів річки Ленгаріца.
На зворотному шляху — дегустація сирів місцевого виробництва.

 Вартість  60 євро / 65 доларів

  • Екскурсія до унікального природного джерела «Блакитний Око» і відвідування фортеці Лекурс

Унікальний карстове джерело вулканічного походження, 18 ключів якого вибиваються на поверхню та створюють ілюзію людського блакитного ока. Також Вас чекає відвідування фортеці Лекурс, створеної головним архітектором Сулеймана Пишного — Мимаром Синаном.

Вартість  25 євро / 30 доларів

 ДЕНЬ 8. Сніданок в готелі. Виселення. Трансфер в аеропорт. Виліт.

 Послуги по програмі, які входять у вартість:

- авіапереліт Київ-Тирана-Київ   PQ 501/502  16:55 KBP-D — 18:10/19.10 – 22.20
- трансфер по всьому маршруту на комфортабельному автобусі;
- супровід російськомовного гіда по всьому туру;
- проживання в готелях по програмі;
- харчування згідно програми (сніданок або сніданок/вечеря)
- медична страховка

Share Button

Запрос на подбор тура

Страна*

Начало тура*

c

по

Ночей*

от

до

Взрослых

детей

Пожелания

Имя*

Телефон*

E-mail*

На на этот e-mail в течении 24 часов придёт ответ специалиста *-обязательные поля

Категория отеля

Питание

Спасибо, Вы успешно подписались на нашу рассылку!

Мы будем сообщать Вам последние новости и информацию о наших предложениях!

Закрыть

Спасибо, за оставленную заявку

В ближайшее время с Вами свяжутся наши специалисты.

Закрыть

Ваш запрос отправлен!

В ближайшее время менеджер компании свяжется с Вами!

Закрыть

Присоединяйтесь к нам в Facebook:

 

ЗакрытьRussian Russian Ukrainian Ukrainian