(044) 49 44 000

(067) 236 28 63 Экстренная связь

Видерштраль logo

(044) 49 44 000

(067) 236 28 63 Экстренная связь

Актуальні правила в’їзду до Австрії

Актуальні правила в’їзду до Австрії

Для осіб, які прямують до Австрії діють наступні положення:

В’їзд до країни можливий тільки для повністю вакцинованих осіб або тих, які нещодавно перенесли хворобу, зокрема:

1) В’їзд без реєстрації та без карантину 

З сертифікатом про т.зв. “бустерну вакцинацію” (3 дози) однією з наведених нижче вакцин.

З сертифікатом про повну вакцинацію однією з наведених нижче вакцин + негативний ПЛР-тест.  

З підтвердженням про одужання після захворювання на COVID-19 (медична або офіційна довідка про те, що інфекція була подолана за останні 180 днів, оформлена англійською або німецькою мовами) + негативний ПЛР-тест.

Медична довідка про  наявність нейтралізуючих антитіл більше не вважається доказом перенесеної хвороби! Сертифікати вакцинації/одужання у додатку “Дія”, паперові сертифікати з порталу “Дія” з QR-кодом та паперові свідоцтва від сімейного лікаря (т.зв. жовтий сертифікат) визнаються австрійською стороною, однак, вони мають бути оформлені  виключно англійською або німецькою мовами із зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Визнані вакцини: Comirnaty (INN) від BioNtech/Pfizer; Vaxzevria COVID-19 Vaccine AstraZeneca / Covishield від Serum Institute of India; COVID-19 Vaccine Janssen від Johnson & Johnson; mRNA-1273 Covid-19 Vaccine від Moderna; Sinopharm / BIBP SARS–CoV-2 Vaccine (Vero Cell), Inactivated, Sinovac-CoronaVac vaccine.

УВАГА!!!Слід врахувати, що з вакцинами Sinovac-CoronaVac vaccine перетин кордону Австрії допускається, але заселення в готелі або відвідування закладів харчування є забороненим!!!

Посилання на офіційний порядок перетину кордону та список затверджених вакцин: https://www.ris.bka.gv.at/GeltendeFassung.wxe?Abfrage=Bundesnormen&Gesetzesnummer=20011574

(оновлюється)

2) В’їзд з обов’язковою реєстрацією та карантином.

З сертифікатом про повну вакцинацію однією з наведених вище вакцин, але без тесту ПЛР.

З підтвердженням про одужання після захворювання на COVID-19 (медична або офіційна довідка про те, що інфекція була подолана за останні 180 днів, оформлена англійською або німецькою мовами), але без ПЛР-тесту.

Медична довідка про  наявність нейтралізуючих антитіл більше не вважається доказом перенесеної хвороби!

Також необхідно зробити онлайн-реєстрацією подорожі (Pre-Travel-Clearance – PTC, заповнити не раніше ніж за 72 год. до в’їзду). Формуляр для онлайн-реєстрації подорожі доступний на oesterreich.gv.at, а також на https://entry.ptc.gv.at/

При цьому, самоізоляцю можливо достроково припинити за умови проходження ПЛР тестування та отримання негативного результату після перетину кордону.

Діти до 18 років за умови в’їзду із вакцинованими батьками зобов’язані мати тільки негативний ПЛР тест. Діти до 6 років не підлягають жодним карантинним обмеженням.

 

Останнє оновлення 21.01.2022

Актуальні правила в’їзду до Туреччини

Актуальні правила в’їзду до Туреччини

З 01.06.2021 р. Туреччина запровадила нові правила в’їзду в країну. Для перетину турецького кордону необхідно виконати одну з умов (мати один із зазначених документів):

1️⃣ Документ про вакцинацію від COVID-19, зроблений не раніше ніж за 14 днів до приїзду в країну (Туреччина визнає вакцини затверджені ВООЗ, а також ті, які використовуються в Україні на національному рівні);
2️⃣ Документ, який засвідчує, що особа перехворіла на COVID-19 протягом останніх 6-ти місяців;
3️⃣ Негативний ПЛР-тест на коронавірус, зроблений не пізніше ніж за 72 години до приїзду (будь-якої лабораторії, яка офіційно зареєстрована в Україні);
4️⃣ Експрес-тест на визначення антигену SARS-CoV-2, зроблений не пізніше ніж за 48 годин до приїзду.
 Діти до 12 років звільняються від цих зобов’язань (Нововведення!).
 Транзитні пасажири звільняються від цих зобов’язань.
 
Довідково:
“В Туреччину можливий в’їзд за Сертифікатом про вакцинацію, який викладений, у т.ч. на англійській мові стандартної форми, яка наявна в Україні. В разі його наявності в додатку “Дія” радимо друкувати зазначений сертифікат.
Наявність QR-code не передбачена, як вимога з турецької сторони.
Паперове свідоцтво ВООЗ (жовтий сертифікат), видане сімейним лікарем приймається турецької стороною для в’їзду”.
 

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

 З 15 березня 2021 року для в’їзду в Турецьку Республіку до країни авіаційним та морським шляхом, а також суходолом обов’язковим буде заповнення електронної форми (https://register.health.gov.tr/#) на сайті Міністерства охорони здоров’я Туреччини.
 Електронну форму необхідно заповнити за 72 години до прибуття в Туреччину. Заповнену форму необхідно буде роздрукувати або зберегти на смартфон чи інший девайс для пред’явлення представнику авіакомпанії перед посадкою на рейс.
Пасажири без заповненої форми не будуть допущені на авіарейс, оскільки на її основі автоматично генеруватиметься HES-код.
 HES-код – це персональний код, запроваджений Міністерством охорони здоров’я Туреччини, для відстеження переміщення людей, які можуть бути інфіковані. За допомогою коду МОЗ Туреччини зможе зв’язатися з вами у випадку будь-якого контакту з пацієнтом, інфікованим Covid-19, під час вашої подорожі. Тому при заповненні форми важливо вказувати актуальний номер мобільного телефону.
☑️ Заповнену форму також перевірятимуть на кордоні Турецької Республіки. Якщо ви не заповнили форму або внесли завідомо неправдиву інформацію на вас можуть накласти адміністративні санкції, а також вам можуть заборонити в’їзд до країни.

Особи, які впродовж останніх днів перебували у Великій Британії, ПАР, Данії, Бразилії та прибули до Туреччини сухопутними, авіа та морськими шляхами мають пред’явити негативний результат PCR-тесту, який було зроблено не більше ніж за 72 години до їх в’їзду в країну. Також для громадян, які прибули з ПАР та Бразилії необхідно буде пройти 14-денний карантин в місцях, визначених компетентними органами Туреччини; для громадян, які прибули з Великобританії та Данії перебування на карантині зменшено з 14 до 10 днів. У цьому контексті на 7-ий день перебування на карантині буде проведено ПЛР-тест, у випадку отримання в осіб негативного результату тесту карантин буде завершено. Карантин у громадян, які не будуть проводити ПЛР-тестування буде завершено на 10-ий день. У разі отримання позитивного тесту буде застосовуватися лікування, визначене у посібнику COVID-19 МОЗ ТР.

З 01 липня 2020 р. запроваджено в’їзд за умови обов’язкової наявності медичного страхового полісу, який покриває витрати, пов’язані з COVID 19, який можна придбати онлайн, у туроператора, під час придбання авіаквитків, а також безпосередньо в аеропорту Туреччини після прибуття.

Останнє оновлення 05.10.2021

Актуальні умови в’їзду в Україну

В’їзд громадян України та іноземців з правом на постійне проживання в Україну (посвідка на проживання):

 Громадяни України та іноземці з правом на постійне проживання в Україні можуть в’їжджати до країни без медичного страхування та тестів.

Проте вони мають пройти самоізоляцію, яка починається через 72 години після в’їзду до України та триває 10 днів. На кордоні необхідно встановити мобільний додаток «Вдома».

 Самоізоляцію можуть не проходити:

 • діти до 18 років;
 • дорослі, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу;
 • громадяни України, які отримали одну дозу вакцини від коронавірусу;
 • громадяни України, які мають сертифікат про одужання від COVID-19 – правило діє з 21 серпня 2021 року.

Самоізоляцію можна припинити достроково, якщо після повернення в Україну пройти ПЛР-тест або еспрес-тест на антиген коронавірусу. Це правило не діє, якщо людина прибула з Росії, Південно-Африканської Республіки, Ботсвани, Зімбабве, Намібії, Лесото, Есватині, Мазамбіку, Малаві.

В’їзд в Україну з країн Африки

 Спеціальні правила діють для в’їзду в Україну з деяких країн Африки:

 ПАР (Південно-Африканська Республіка),

 • Боствана,
 • Зімбабве,
 • Намібія,
 • Лесото,
 • Есватині,
 • Мозамбік,
 • Малаві.

Іноземці, які були у цих країнах 7 днів за останні 14 днів, не можуть в’їжджати до України.

 Громадяни України та іноземці з правом на проживання в Україні при в’їзді з зазначених країн Африки повинні пройти самоізоляцію 14 днів без можливості припинити її достроково. Наявність тестів та сертифікатів про вакцинацію не впливає на цю вимогу.

Якщо термін перебування в зазначених країнах Африки 6 днів і менше, діють загальні правила.

Робота мобільного додатка «Вдома»

Міністерство цифрової трансформації України повідомило про зміну з 21 жовтня принципу роботи мобільного додатку «Вдома». Раніше воно контролювало самоізоляцію, просило регулярно робити фотографії та передавати GPS-координати розташування людини.

Тепер програма буде працювати лише 72 години після перетину кордону. За цей час необхідно зробити тест на коронавірус. Якщо цього не зробити, то через 72 години програма припинить роботу і передасть інформацію в поліцію про те, що людина не зробила тест. Поліцейські можуть перевірити, чи перебуває людина у місці самоізоляції, будь-якої миті до закінчення терміну карантину.  

 
Повний текст постанови Уряду України №1236 від 9 грудня 2020 року. Останнє оновленя від 13 січня 2022 року за посиланням

Актуальные правила посещения стран для граждан Украины в связи с пандемией COVID-19

Актуальные правила посещения стран для граждан Украины в связи с пандемией COVID-19 

Так на текущий момент выглядит список стран, в которые можно полететь с туристической целью, и условия въезда в страну:

Турция. Въезд и возвращение без ограничений.

Египет.  Для въезда в Египет с 01.09.2020 туристам  требуются ПЦР тесты!
С 01.09.2020  года Информируем вас, что в рамках усилий, предпринимаемых правительством Арабской Республики Египет по борьбе с COVID-19, граждане иностранных государств, а также граждане Египта, не будут допускаться к въезду в страну в случае отсутствия у них отрицательных результатов теста ПЦР.
Исключение  составляют  дети до 6 лет! Для них обязательное тестирование не требуется.

Болгария.  До 31.09.2020 г. Въезд и возвращение без ограничений.

Албания. Въезд  без ограничений. Возвращение — обязательная 14-дневная  самоизоляция или отрицательный результат ПЦР теста на COVID-19 по прибытию.

Черногория. Въезд — без ограничений при организованном прибытии авиатранспортом на условиях, предусмотренных Министерством устойчивого развития и туризма. Для пассажиров наземного транспорта — обязательный отрицательный результат ПЦР теста на COVID-19, сделанный не позднее, чем за 72 часа до пересечения границы. Возвращение — обязательная 14-дневная самоизоляция или отрицательный результат ПЦР теста на COVID-19 по прибытию.

Хорватия. с 30.08.2020 Возвращение — обязательная 14-дневная самоизоляция или отрицательный результат ПЦР теста на COVID-19 по прибытию.
Въезд — при наличии отрицательного результата ПЦР теста на COVID-19, сделанный в течение последних 48 часов (считая от времени взятия забора до прибытия на пограничный переход). Детальнее можно ознакомится здесь>>>. Возвращение — без ограничений.

Алгоритма прекращения самоизоляции для лиц, которые пересекли государственную границу

1. Проходить тестирование могут все, кто хочет досрочно прекратить самоизоляцию. Также этими услугами могут воспользоваться пассажиры, выезжающие из Украины в те страны,  где обязательным условием является наличие отрицательного результата ПЦР-теста на COVID-19.
2. Тест можно сделать как в аэропорту, так и в аккредитованных лабораториях в течении 24 часов с момента пересечения государственной границы Украины.
3. Забор материала проводится в пункте забора материала в аэропорту или в лаборатории. Результаты  будут готовы через 24-48 часов, после чего эта информация автоматически передается сначала в Центр общественного здоровья, а затем — в дополнение «Дій вдома».

Алгоритма прекращения самоизоляции и список лабораторий для сдачи ПЦР теста на COVID-19

Алгоритма прекращения самоизоляции для лиц, которые пересекли государственную границу Украины

Прилетев в Борисполь туристы должны авторизоваться в программе «Дій двома» (без этого пограничники не допускают к прохождению пограничного контроля).

 1. Проходить тестирование могут все, кто хочет досрочно прекратить самоизоляцию. Также этими услугами могут воспользоваться пассажиры, выезжающие из Украины в те страны,  где обязательным условием является наличие отрицательного результата ПЦР-теста на COVID-19.
  2. Тест можно сделать как в аэропорту, так и в аккредитованных лабораториях в течении 24 часов с момента пересечения государственной границы Украины.
  3. Сдача анализа проводится в пункте забора материала в аэропорту или в лаборатории.  Срок выполнения 24-48 часов, после чего эта информация автоматически передается сначала в Центр общественного здоровья, а затем — в дополнение «Дій вдома».

Адреса клиник и рекомендации по сдаче теста: 

КИЕВ 

ДНК лаборатория — https://www.dnk-lab.com.ua/ru/glavnaya/
Лаборатория верифицирована в Центре лабораторной диагностики МОЗ УКраины, и имеет право передавать результаты тестирования на COVID-19 методом ПЦР для прекращения самоизоляции через приложение «Дій вдома»
Стоимость ПЦР-теста на COVID-19 – 700 грн
Срок выполнения: 6-24 часа
Анализы принимаются только в порядке живой очереди

Днепролаб — https://dniprolab.com/uk
Лаборатория верифицирована в Центре лабораторной диагностики МОЗ УКраины, и имеет право передавать результаты тестирования на COVID-19 методом ПЦР для прекращения самоизоляции через приложение «Дій вдома»
Стоимость ПЦР-теста на COVID-19 – 1600 грн
Срок выполнения: 24 часа
Анализы принимаются как в порядке живой очереди, так и по предварительной записи) 

Медицинская лаборатория «Dila»  — https://dila.ua/rus/
Лаборатория верифицирована в Центре лабораторной диагностики МОЗ УКраины, и имеет право передавать результаты тестирования на COVID-19 методом ПЦР для прекращения самоизоляции через приложение «Дій вдома»
Стоимость ПЦР-теста на COVID-19 — 1800 грн.
Срок выполнения: 24-48 часов
(Забор анализов только на дому, вызов медсестры входит в стоимость)

Медицинская лаборатория «МедЛаб» — https://medlabtest.ua/
Стоимость ПЦР-теста на COVID-19 — 2200 грн
Срок выполнения: 6-24 часа

Медицинская лаборатория «CSD» в аэропорту Борисполь (работает круглосуточно) — https://www.csdlab.ua/covid-19/zdati-plr-test-v-aeroportu-borispil
Стоимость ПЦР-теста на COVID-19: 1500 грн.
Срок выполнения: 24 часа
Телефон +38-050-415-09-09
Пройти тест можно в одном из пунктов:
- сразу за линией паспортного контроля по прилету перед получением багажа;
- обратившись на 48-ю стойку регистрации на 3-м этаже терминала «D».
На сайте лаборатории (указан выше) есть возможность записи на прохождение теста в аэропорту. Оплатить тест можно кредитной картой в Борисполе при сдаче теста.

Украинским туристам для въезда в Египет с 01.09.2020 требуются ПЦР тесты

Для въезда в Египет с 01.09.2020 туристам  требуются ПЦР тесты!

С 01.09.2020  года Информируем вас, что в рамках усилий, предпринимаемых правительством Арабской Республики Египет по борьбе с COVID-19, граждане иностранных государств, а также граждане Египта, не будут допускаться к въезду в страну в случае отсутствия у них отрицательных результатов теста ПЦР.
Исключение  составляют  дети до 6 лет! Для них обязательное тестирование не требуется.

Согласно новым правилам, тесты ПЦР должны проводиться не позднее, чем за 72 часа до прибытия в Египет. Результаты тестов на английском языке необходимо предъявлять в распечатанном виде с мокрыми печатями.

 

Спасибо, Вы успешно подписались на нашу рассылку!

Мы будем сообщать Вам последние новости и информацию о наших предложениях!

Закрыть

Спасибо, за оставленную заявку

В ближайшее время с Вами свяжутся наши специалисты.

Закрыть

Ваш запрос отправлен!

В ближайшее время менеджер компании свяжется с Вами!

Закрыть

Присоединяйтесь к нам в Facebook:

 

Закрыть
Russian Russian Ukrainian Ukrainian